El Barco (Statek) - Forum miłośników Hiszpańskiego serialu EL BARCO i Hiszpańskiej TV

Witamy na forum ;) Forum dostępne po zarejestrowaniu się. Serdecznie zapraszamy!


#11 2011-04-23 17:06:55

 Bazyl

Forumowy krzesłozrzucacz

1765973
Call me!
Skąd: sercem Poznań :)
Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 503
Punktów :   36 

Re: Muzyka, jakiej słuchacie

głównie rocka...polskiego rocka, ogólnie jestem fanką (nie wiem, fanką to może za dużo powiedziane, nigdy nie byłam na żadnym koncercie, nie znam wszystkich utworów, nie mam płyty, ale na kompie mam ponad 80 piosenek i połowę z nich znam na pamięć, resztą nzam, w momencie, kiedy leci ;D) Lady Pank, ale lubię też Perfect, Wilki, T.Love, Elektryczne Gitary
Nie przepadam za poezją śpiewaną, ale mimo wszystko bardzo cenię Grzegorza Turnau.
Poza tym lubię Monikę Brodkę(stary styl, ten nowy, z płyty "Granda" totalnie mi do niej nie pasuje, z całej płyty podoba mi się tylko jedna piosenka - "Granda", po wysłuchaniu wywiadu z nią spodziewała sie czegoś lepszego), Ewę Farnę, z zagranicznych Cobrę Starship (kumpela mi ich poleciała...mocni są i w 90% piosenek...jednoznaczni ;D), no i czasami, z sentymentu z dzieciństwa, lubię sobie posłuchać Britney Spears

W przeciwieństwie do K@mila lubię metal, nie kojarzę zbytnio zespółów (dobra metallica, pantera, slipknot, ale żadnego nei słucham namiętnie i z reguły nie umiałabym podac żadnego tytułu piosenki<z wyjątkiem metallici, bo to oczywiste...>), dobrze mi się go słucha, kiedy jestem zmęczona/wkurzona/smutna, mnie ten gatunek rozwesala, śmieszy )

Ostatnio edytowany przez Bazyl (2011-04-23 17:07:39)


"Tylko ja nie wiem dla kogo i po co żyję...od wielu lat szukam odpowiedzi, szukam odpowiedzi na to pytanie na dnie każdej flaszki. I nie znajduję...widocznie na odpowiednią flaszkę trafić nie mogę. Ale nie obawiaj się! Przyjdzie kolej i na nią...przechylę ją i w ostatnim łyku poznam prawdę..." ("Profesor Wilczur" Tadeusz Dołęga-Mostowicz)
http://1.bp.blogspot.com/_VClydUK8k3o/S4qmU_29V4I/AAAAAAAAAbo/1igKcCZHiUU/s320/camilo+bomba.jpg

Offline

 

#12 2011-06-01 21:27:33

 paulisiek97

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: Muzyka, jakiej słuchacie

uznacie mnie za dziwną,ale mając 14 lat uwielbiam niektóre kawałki Czesława Niemena,
a także Czesia Mozila,Peji,Stoprocent team itp. .

Offline

 

#13 2011-09-25 22:12:25

 maise

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-23
Posty: 20
Punktów :   

Re: Muzyka, jakiej słuchacie

Pink Floyd, Genesis, Kongs of Leon, Archive, Florence and the Machine i pewnie jeszcze wielu innych..

Offline

 

#14 2011-09-29 21:23:55

malinka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 24
Punktów :   

Re: Muzyka, jakiej słuchacie

Slucham Rapu, Latino <33 oprocz tego troche rocka. Czasami lubie cos mocniejszego posluchac.A po za tym jeszcze co wpadnie do ucha. Nie bede wymieniac artystow bo strasznie duzo ich jest. No ale moze tych co mam sentyment jakis. RBD dzieki temu zespolowi a bardziej serialowi Rebelde, poznalam cudownych ludzi. Jestem zadowolona ze kiedys przez przypadek wlaczylam ten serial.  RBD moge polecic dwie bardzo piekne piosenki Salveme oraz No pares. Tą drugą daje mi sile na walke o co kolwiek co pragne. Dulce Maria porozpadzie zespolu to tak najbardziej to jej karierą sie interesuje. Ma taka niespotykaną barwe. Wiekszosc podoba mi sie jej piosenek. Takze zeby nie bylo to interesuje sie takze innymi eks- rbdziakami. Tylko wiekszym albo miejszym stopniu. Zmel dzieki nie mu pokochalam rap. Pokozal mi inną strone tej muzyki. Nie musi byc co drugie slowo ku*** itp.  Lubie "czysty" rap. Juz wyjasniam o co mi chodzi, kazdy moze to rozumiec innaczej. Mogą sie pojawic przeklenstwa ale tak aby tresc byla przekazana. A nie nawijka przeklenstw. Warta jest polecana piosenka Jan Pawel Wielki. To jego perelka. Ludzie przyniej sie wruszają i ja takze. Reszte tez ma warte uwagi piosenki.
Afromental ajjj Nie ma takiego drugiego szalonego zespolu. <33 Kazdy jest z nich wyjatkowy. Oni tacy są pelni enegii, optimizmu. Zarazają tym. Moja ulubiona piosenka to Rock&Rollin' Love.
Sumstuastic - Kolysanka mam do tej piosenki sentyment. Zacytowalam mi moj byly fragment tej piosenki bardzo mi sie spodobala. Jest taka nasza.
I na koniec mojego bylego piosenka, ktora nagral Tak bardzo bym chcial. Stworzyl ta piosenke jak bylismy razem. Nie jest moze jakas genialna, ale przekazuje jego emocje.
Ale sie rozpisalam.

Ostatnio edytowany przez malinka (2011-09-29 21:26:07)

Offline

 

#15 2011-10-02 17:48:33

joks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Muzyka, jakiej słuchacie

troszke rapu i rocka

Offline

 

#16 2011-10-03 11:29:52

mala1x9

Świeżak

Zarejestrowany: 2011-09-22
Posty: 81
Punktów :   

Re: Muzyka, jakiej słuchacie

czytam wlasnie ze wielu z was slucha hiszpanskiej muzyki. moze polecicie jakies kilka tytułów ??

Offline

 

#17 2011-10-14 20:57:41

 BauBau

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 23
Punktów :   

Re: Muzyka, jakiej słuchacie

Ja jakos nie przepadam za polskimi wykonawcami...poslucham i owszem...ogolnie slucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho. Chociaz mowia mi,ze w moim wieku nie wypada sluchac np. hip-hopu a ja i tak slucham ...

Offline

 

#18 2011-10-14 22:56:47

magdzior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Muzyka, jakiej słuchacie

lubie polskich wykonawców

Offline

 

#19 2011-10-16 21:25:22

 wnukukuku

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: Muzyka, jakiej słuchacie

rock metal punk

Offline

 

#20 2011-10-19 18:36:31

 Xaliaa

Mieszkaniec

1556991
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 239
Punktów :   

Re: Muzyka, jakiej słuchacie

rap i czasem reggae


http://obrazki.tnttorrent.info/tnt24.info_El_Internado_-_Internat_S01E06_Noc_wi%C3%AAtej_Izabeli_DVB_XviD_avi_Spanish_.5409__450475.png

Offline

 
Pogadam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dsw.pun.pl www.kredorp.pun.pl www.recto.pun.pl www.motogp.pun.pl www.eit.pun.pl