El Barco (Statek) - Forum miłośników Hiszpańskiego serialu EL BARCO i Hiszpańskiej TV

Witamy na forum ;) Forum dostępne po zarejestrowaniu się. Serdecznie zapraszamy!


#21 2011-05-04 23:48:09

 Aish

Szalony Maniak

Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 1129
Punktów :   21 

Re: Dodaj swoje 3 słowa :)

Pewnego dnia do słonecznej, malowniczej krainy przybył przystojny młodzieniec, który był zakochany w swoim odbiciu zatrzymał się nad urwiskiem, widząc kiełbasę poczuł ból w piersi i rzekł: "Głodnym jam!", albowiem ten zapach mnie napawa głodem to rarytas dla moich zębów! Wbiję je w ten smakowity kawałek wieprzowej padliny! A następnie szybko przełknę w nadziei, że nie zjawi się łapczywa Amelia i bezwzględnie wyrwie


"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące..."

http://img541.imageshack.us/img541/1781/statek.jpg
Autorstwo: gaszek

Offline

 

#22 2011-05-04 23:56:52

 Bazyl

Forumowy krzesłozrzucacz

1765973
Call me!
Skąd: sercem Poznań :)
Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 503
Punktów :   36 

Re: Dodaj swoje 3 słowa :)

Pewnego dnia do słonecznej, malowniczej krainy przybył przystojny młodzieniec, który był zakochany w swoim odbiciu zatrzymał się nad urwiskiem, widząc kiełbasę poczuł ból w piersi i rzekł: "Głodnym jam!", albowiem ten zapach mnie napawa głodem to rarytas dla moich zębów! Wbiję je w ten smakowity kawałek wieprzowej padliny! A następnie szybko przełknę w nadziei, że nie zjawi się łapczywa Amelia i bezwzględnie wyrwie je, pozbawiając mnie


"Tylko ja nie wiem dla kogo i po co żyję...od wielu lat szukam odpowiedzi, szukam odpowiedzi na to pytanie na dnie każdej flaszki. I nie znajduję...widocznie na odpowiednią flaszkę trafić nie mogę. Ale nie obawiaj się! Przyjdzie kolej i na nią...przechylę ją i w ostatnim łyku poznam prawdę..." ("Profesor Wilczur" Tadeusz Dołęga-Mostowicz)
http://1.bp.blogspot.com/_VClydUK8k3o/S4qmU_29V4I/AAAAAAAAAbo/1igKcCZHiUU/s320/camilo+bomba.jpg

Offline

 

#23 2011-05-05 00:01:04

 Aish

Szalony Maniak

Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 1129
Punktów :   21 

Re: Dodaj swoje 3 słowa :)

Pewnego dnia do słonecznej, malowniczej krainy przybył przystojny młodzieniec, który był zakochany w swoim odbiciu zatrzymał się nad urwiskiem, widząc kiełbasę poczuł ból w piersi i rzekł: "Głodnym jam!", albowiem ten zapach mnie napawa głodem to rarytas dla moich zębów! Wbiję je w ten smakowity kawałek wieprzowej padliny! A następnie szybko przełknę w nadziei, że nie zjawi się łapczywa Amelia i bezwzględnie wyrwie je, pozbawiając mnie czegoś tak wspaniałego!


"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące..."

http://img541.imageshack.us/img541/1781/statek.jpg
Autorstwo: gaszek

Offline

 

#24 2011-05-05 00:05:37

 Bazyl

Forumowy krzesłozrzucacz

1765973
Call me!
Skąd: sercem Poznań :)
Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 503
Punktów :   36 

Re: Dodaj swoje 3 słowa :)

Pewnego dnia do słonecznej, malowniczej krainy przybył przystojny młodzieniec, który był zakochany w swoim odbiciu zatrzymał się nad urwiskiem, widząc kiełbasę poczuł ból w piersi i rzekł: "Głodnym jam!, albowiem ten zapach mnie napawa głodem to rarytas dla moich zębów! Wbiję je w ten smakowity kawałek wieprzowej padliny! A następnie szybko przełknę w nadziei, że nie zjawi się łapczywa Amelia i bezwzględnie wyrwie je, pozbawiając mnie czegoś tak wspaniałego!" - tu rycerz postanowił


"Tylko ja nie wiem dla kogo i po co żyję...od wielu lat szukam odpowiedzi, szukam odpowiedzi na to pytanie na dnie każdej flaszki. I nie znajduję...widocznie na odpowiednią flaszkę trafić nie mogę. Ale nie obawiaj się! Przyjdzie kolej i na nią...przechylę ją i w ostatnim łyku poznam prawdę..." ("Profesor Wilczur" Tadeusz Dołęga-Mostowicz)
http://1.bp.blogspot.com/_VClydUK8k3o/S4qmU_29V4I/AAAAAAAAAbo/1igKcCZHiUU/s320/camilo+bomba.jpg

Offline

 

#25 2011-05-05 00:07:34

 Aish

Szalony Maniak

Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 1129
Punktów :   21 

Re: Dodaj swoje 3 słowa :)

Pewnego dnia do słonecznej, malowniczej krainy przybył przystojny młodzieniec, który był zakochany w swoim odbiciu zatrzymał się nad urwiskiem, widząc kiełbasę poczuł ból w piersi i rzekł: "Głodnym jam!, albowiem ten zapach mnie napawa głodem to rarytas dla moich zębów! Wbiję je w ten smakowity kawałek wieprzowej padliny! A następnie szybko przełknę w nadziei, że nie zjawi się łapczywa Amelia i bezwzględnie wyrwie je, pozbawiając mnie czegoś tak wspaniałego!" - tu rycerz postanowił ukryć kiełbasę w


"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące..."

http://img541.imageshack.us/img541/1781/statek.jpg
Autorstwo: gaszek

Offline

 

#26 2011-05-05 00:10:35

 Bazyl

Forumowy krzesłozrzucacz

1765973
Call me!
Skąd: sercem Poznań :)
Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 503
Punktów :   36 

Re: Dodaj swoje 3 słowa :)

Pewnego dnia do słonecznej, malowniczej krainy przybył przystojny młodzieniec, który był zakochany w swoim odbiciu zatrzymał się nad urwiskiem, widząc kiełbasę poczuł ból w piersi i rzekł: "Głodnym jam!, albowiem ten zapach mnie napawa głodem to rarytas dla moich zębów! Wbiję je w ten smakowity kawałek wieprzowej padliny! A następnie szybko przełknę w nadziei, że nie zjawi się łapczywa Amelia i bezwzględnie wyrwie je, pozbawiając mnie czegoś tak wspaniałego!" - tu rycerz postanowił ukryć kiełbasę w najbezpieczniejszym z bezpiecznych


"Tylko ja nie wiem dla kogo i po co żyję...od wielu lat szukam odpowiedzi, szukam odpowiedzi na to pytanie na dnie każdej flaszki. I nie znajduję...widocznie na odpowiednią flaszkę trafić nie mogę. Ale nie obawiaj się! Przyjdzie kolej i na nią...przechylę ją i w ostatnim łyku poznam prawdę..." ("Profesor Wilczur" Tadeusz Dołęga-Mostowicz)
http://1.bp.blogspot.com/_VClydUK8k3o/S4qmU_29V4I/AAAAAAAAAbo/1igKcCZHiUU/s320/camilo+bomba.jpg

Offline

 

#27 2011-05-05 00:15:31

 Aish

Szalony Maniak

Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 1129
Punktów :   21 

Re: Dodaj swoje 3 słowa :)

Pewnego dnia do słonecznej, malowniczej krainy przybył przystojny młodzieniec, który był zakochany w swoim odbiciu zatrzymał się nad urwiskiem, widząc kiełbasę poczuł ból w piersi i rzekł: "Głodnym jam!, albowiem ten zapach mnie napawa głodem to rarytas dla moich zębów! Wbiję je w ten smakowity kawałek wieprzowej padliny! A następnie szybko przełknę w nadziei, że nie zjawi się łapczywa Amelia i bezwzględnie wyrwie je, pozbawiając mnie czegoś tak wspaniałego!" - tu rycerz postanowił ukryć kiełbasę w najbezpieczniejszym z bezpiecznych miejsc, jakim jest


"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące..."

http://img541.imageshack.us/img541/1781/statek.jpg
Autorstwo: gaszek

Offline

 

#28 2011-05-05 00:19:15

 Bazyl

Forumowy krzesłozrzucacz

1765973
Call me!
Skąd: sercem Poznań :)
Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 503
Punktów :   36 

Re: Dodaj swoje 3 słowa :)

Pewnego dnia do słonecznej, malowniczej krainy przybył przystojny młodzieniec, który był zakochany w swoim odbiciu zatrzymał się nad urwiskiem, widząc kiełbasę poczuł ból w piersi i rzekł: "Głodnym jam!, albowiem ten zapach mnie napawa głodem to rarytas dla moich zębów! Wbiję je w ten smakowity kawałek wieprzowej padliny! A następnie szybko przełknę w nadziei, że nie zjawi się łapczywa Amelia i bezwzględnie wyrwie je, pozbawiając mnie czegoś tak wspaniałego!" - tu rycerz postanowił ukryć kiełbasę w najbezpieczniejszym z bezpiecznych miejsc, jakim jest...kopia!* Wywiercił więc

*w sensie to takie dlugie coś czym sie byli w sredniowieczu(nie jestem pewna nazwy) ;D


"Tylko ja nie wiem dla kogo i po co żyję...od wielu lat szukam odpowiedzi, szukam odpowiedzi na to pytanie na dnie każdej flaszki. I nie znajduję...widocznie na odpowiednią flaszkę trafić nie mogę. Ale nie obawiaj się! Przyjdzie kolej i na nią...przechylę ją i w ostatnim łyku poznam prawdę..." ("Profesor Wilczur" Tadeusz Dołęga-Mostowicz)
http://1.bp.blogspot.com/_VClydUK8k3o/S4qmU_29V4I/AAAAAAAAAbo/1igKcCZHiUU/s320/camilo+bomba.jpg

Offline

 

#29 2011-05-05 00:20:18

 Aish

Szalony Maniak

Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 1129
Punktów :   21 

Re: Dodaj swoje 3 słowa :)

Pewnego dnia do słonecznej, malowniczej krainy przybył przystojny młodzieniec, który był zakochany w swoim odbiciu zatrzymał się nad urwiskiem, widząc kiełbasę poczuł ból w piersi i rzekł: "Głodnym jam!, albowiem ten zapach mnie napawa głodem to rarytas dla moich zębów! Wbiję je w ten smakowity kawałek wieprzowej padliny! A następnie szybko przełknę w nadziei, że nie zjawi się łapczywa Amelia i bezwzględnie wyrwie je, pozbawiając mnie czegoś tak wspaniałego!" - tu rycerz postanowił ukryć kiełbasę w najbezpieczniejszym z bezpiecznych miejsc, jakim jest...kopia! Wywiercił więc głęboki otwór w


"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące..."

http://img541.imageshack.us/img541/1781/statek.jpg
Autorstwo: gaszek

Offline

 

#30 2011-05-05 00:36:19

 Bazyl

Forumowy krzesłozrzucacz

1765973
Call me!
Skąd: sercem Poznań :)
Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 503
Punktów :   36 

Re: Dodaj swoje 3 słowa :)

Pewnego dnia do słonecznej, malowniczej krainy przybył przystojny młodzieniec, który był zakochany w swoim odbiciu zatrzymał się nad urwiskiem, widząc kiełbasę poczuł ból w piersi i rzekł: "Głodnym jam!, albowiem ten zapach mnie napawa głodem to rarytas dla moich zębów! Wbiję je w ten smakowity kawałek wieprzowej padliny! A następnie szybko przełknę w nadziei, że nie zjawi się łapczywa Amelia i bezwzględnie wyrwie je, pozbawiając mnie czegoś tak wspaniałego!" - tu rycerz postanowił ukryć kiełbasę w najbezpieczniejszym z bezpiecznych miejsc, jakim jest...kopia! Wywiercił więc głęboki otwór w owej broń, lecz


"Tylko ja nie wiem dla kogo i po co żyję...od wielu lat szukam odpowiedzi, szukam odpowiedzi na to pytanie na dnie każdej flaszki. I nie znajduję...widocznie na odpowiednią flaszkę trafić nie mogę. Ale nie obawiaj się! Przyjdzie kolej i na nią...przechylę ją i w ostatnim łyku poznam prawdę..." ("Profesor Wilczur" Tadeusz Dołęga-Mostowicz)
http://1.bp.blogspot.com/_VClydUK8k3o/S4qmU_29V4I/AAAAAAAAAbo/1igKcCZHiUU/s320/camilo+bomba.jpg

Offline

 
Pogadam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kredorp.pun.pl www.recto.pun.pl www.grabakugan-pbf.pun.pl www.eit.pun.pl www.dsw.pun.pl