El Barco (Statek) - Forum miłośników Hiszpańskiego serialu EL BARCO i Hiszpańskiej TV

Witamy na forum ;) Forum dostępne po zarejestrowaniu się. Serdecznie zapraszamy!


#1 2013-01-02 23:55:01

 Gaszek

Administrator

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2011-04-08
Posty: 1070
Punktów :   29 

Konkurs na logo!

Konkurs na nowe logo forum.
Konkurs będzie dobrą odskocznią od codziennych obowiązków i wypełni nam czas oczekiwania na nowe odcinki serialu Mamy nadzieje, że jak najwięcej chętnych osób się zgłosi i weźmie udział w późniejszym głosowaniu. W końcu logo będzie ozdabiać nasze wspólne forum i każdy z nas będzie mógł wyrazić swoją opinie, które logo podoba mu się najbardziej.


Kilka zasad:
1. Logo musi być o tematyce serialowej bądź filmowej. Powinno zawierać seriale lub filmy pojawiające się na forum. Najlepiej, żeby w większości było o El barco (bo z myślą o tym serialu powstało forum), ale może zawierać też elementy z innych seriali z forum.
2. Logo musi być o wymiarach 391x863 inaczej nie będzie pasowało do grafiki na forum i nie będzie się go dało ustawić.
3. Logo może zawierać podpis osoby tworzącej, ale do głosowania prosimy o przesłanie wersji bez podpisu i druga wersja (jeśli ktoś widzi taka potrzebę) z podpisem.
4. Wszystkich chętnych prosimy o wysyłanie prac na maila elfanespaniol@gmail.com
5. Głosowanie będzie anonimowe poprzez sondę wstawioną na forum, żeby było jak najbardziej sprawiedliwe i żeby każdy wybierał logo, które mu się najbardziej podoba, a nie logo osoby, która lubi.
6. Prace prosimy o wysyłanie do 20 stycznia.

Mamy nadzieje na duża liczbę zgłoszeń

Offline

 

#2 2013-02-13 07:14:28

 skodavka

Moderator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2011-04-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: Konkurs na logo!

No to ja zgłaszam swą kandydaturę jakby co ; D
A prace już wysłałam na podany powyżej mail.

P.S. Paulax5 ->W któryś dzień powiadomię jakie logo biorę pod uwagę
(ponieważ wysłałam ich więcej niż jedno, jak dobrze wiesz ; ] )


,,Życie to takie czary-mary. Rzadziej czary, częściej mary...''

Offline

 

#3 2013-02-13 17:20:40

 paulax5

Administrator

Skąd: Estrella Polar
Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 937
Punktów :   57 

Re: Konkurs na logo!

Ok więc za dużo zdjęć na logo to nie było wysłane ale zwłaszcza jedno mi się spodobało i zostało ustawione na logo naszego forum
Skodavka za zaangażowanie i zaoferowanie pomocy zostaniesz moderatorem kilku działów (zwłaszcza tych, które dotyczą galerii itp) Na forum jest co moderować a ja niestety nie bardzo mam czas na forum

P.S Napiszę cię zaraz na pw działy, które moderujesz.


https://lh3.googleusercontent.com/-qigTOi8oeJk/UFeaf8EWwLI/AAAAAAAAAC0/5ZNi_5vdz20/s600/3.jpg

"¡Quiero que este viaje no se acabe nunca!"

Offline

 

#4 2013-02-13 17:43:31

 skodavka

Moderator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2011-04-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: Konkurs na logo!

Hehe miło mi dziękuję ślicznie za wyróżnienie i za miano moderatora, mam nadzieję, że spisze się na tym stanowisku hehe : D
W ten bądź następny weekend znajdę odrobinę więcej czasu to przysiądę dokładnie do obejrzenia forum i zobaczę czym priorytetowo trzeba
się zając i pozmieniam to i owo

Ostatnio edytowany przez skodavka (2013-02-13 17:44:16)


,,Życie to takie czary-mary. Rzadziej czary, częściej mary...''

Offline

 

#5 2013-02-13 19:44:19

 lovinka

Extra Vip

Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 972
Punktów :   

Re: Konkurs na logo!

aaaa to był konkurs? Jej! Nie zauważyłam Ale i tak bym się nie zgłosiła, bo nie potrafię robić takich banerów. To może jakiś inny konkurs wykonać? Coś łatwiejszego, to wtedy może więcej osób się zgłosi

Offline

 

#6 2013-03-04 22:37:41

 Miss_Dark

Mieszkaniec

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 245
Punktów :   

Re: Konkurs na logo!

lovinka napisał:

aaaa to był konkurs? Jej! Nie zauważyłam Ale i tak bym się nie zgłosiła, bo nie potrafię robić takich banerów. To może jakiś inny konkurs wykonać? Coś łatwiejszego, to wtedy może więcej osób się zgłosi

Np. na rysowanie ręczne To byłby dobry pomysł


"La energia que mueve el mundo......"

Offline

 
Pogadam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thesims2.pun.pl www.flirciarze.pun.pl www.extreme-klan.pun.pl www.piekelniiwsciekli.pun.pl www.gornictwo.pun.pl