El Barco (Statek) - Forum miłośników Hiszpańskiego serialu EL BARCO i Hiszpańskiej TV

Witamy na forum ;) Forum dostępne po zarejestrowaniu się. Serdecznie zapraszamy!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-07-01 19:49:07

 Tips_Senior

Nowy użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 8
Punktów :   

Naiwne pytania

Mam pierwsze: Jak umieścić zdjęcia w poście? Mam kilka ilustrujących tekst o wyglądzie statku, ale nie wymyśliłem jak je dołączyć do tekstu. Przepraszam za kłopot, ale cóż, jestem z tych, którzy obsługi komputera uczyli się po czterdziestce.
Z góry dziękuję za instruktaż.

Offline

 

#2 2012-07-01 20:06:44

 Gaszek

Administrator

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2011-04-08
Posty: 1070
Punktów :   29 

Re: Naiwne pytania

Zdjęcia dodaje się dzięki kodzie [img]bezpośredni link do zdjęcia[/img] oczywiście w miejscu "bezpośredni link do zdjęcia" kopiujemy adres gdy zdjecie pokazuje sie samo czyli zazwyczaj dzięki opcji "pokaż obraz" bądź wrzucając zdjęcia na serwer hostingowy i wybierając "bezpośredni link".

Nie ma problemu Pytaj jeśli będziesz miał jeszcze jakieś problemy Zawsze pomożemy

Offline

 

#3 2012-12-07 11:38:34

 Tips_Senior

Nowy użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Naiwne pytania

Cześć forumowicze!
Serial powrócił, więc powróciły stare pomysły i pytania.
Gaszku, dziękuje za podpowiedź (i wkład w tłumaczenia! ), ale widać jestem za głupi. Nadal nie wiem co robić.
Próbowałem zamieścić zdjęcia na zasadzie _img_ link _/img_, ale mi nie działa. czy ten "link" to po prostu ścieżka dostępu w moim komputerze (np. C:/screen_001)? Czy może trzeba uprzednio przenieś zdjęcia na jakiś serwer, gdzieś w nieokreślonym wirtualnym Universum? Jeżeli tak, to jak to zrobić? Proszę, pomóżcie starszemu człowiekowi, a niebiosa z pewnością Wam wynagrodzą. Najlepszy byłby jakiś przykład praktyczny.
Z góry dziękuję.

Offline

 

#4 2012-12-07 14:09:38

 Pysia141192

Moderator

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 990
Punktów :   25 

Re: Naiwne pytania

Tips_Senior link to jest adres na którym jest umieszczony obrazek w internecie. np. strona imageshack.us.

Pozwolę sobie zamieścić tekst, naszego forumowego kolegi Nikiela, bo jego instrukcja jest świetna:

1. wchodzimy na stronę gdzie umieścimy nasze zdjęcie na serwerze np ImageShack.us
2. klikamy przycisk "BROWSE"
3. wybieramy nasz zdjęcie i klikamy przycisk "prześlij teraz"
4. Czekamy - please wait - bitte warten
5. po przeładowaniu strony ukazują nam się linki do naszego zdjęcia
- link,
- link bezpośredni,
- widget code,
- kod forum,
- kod alt forum,
- kod HTML,
- miniatura forum,
- miniatura alt forum,
- miniatura HTML
6. Zaznaczany link oznaczony tagiem " KOD FORUM " klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy " kopiuj "( na klawiaturze kombinacja klawiszy CTRL+C)
7. wchodzimy na nasze forum, w odpowiedzi klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy wklej ( na klawiaturze kombinacja klawiszy CTRL+V)
8. Po tym zabiegu zdjęcie powinno a nawet musi być widoczne na forum


http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png



"Kochać to niszczyć, a być kochanym to znaczy być zniszczonym"
The Mortal Instruments



"Jeśli spłoniemy, ty spalisz się razem z nami"
The Hunger Games


http://img843.imageshack.us/img843/5353/11040098.jpg

Offline

 
Pogadam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.flirciarze.pun.pl www.piekelniiwsciekli.pun.pl www.thesims2.pun.pl www.extreme-klan.pun.pl www.rumunskamuza.pun.pl