El Barco (Statek) - Forum miłośników Hiszpańskiego serialu EL BARCO i Hiszpańskiej TV

Witamy na forum ;) Forum dostępne po zarejestrowaniu się. Serdecznie zapraszamy!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » FAQ
  •  » Powiew świeżości.

#1 2011-12-30 14:34:58

 Grocholinka

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2011-04-26
Posty: 232
Punktów :   27 

Powiew świeżości.

Witajcie!
Grocholinka dzisiaj z rana pomyślała sobie, że może dobrze by było, gdybyśmy otworzyli nasze forum i ujrzeli jakąś nową kolorystykę, inne tło, nagłówek itp. Piszę tu o tej domyślnej grafice na forum, którą już wszyscy znamy na pamięć. Odświeżenie byłoby dobre, prawda? I nawet osobiście ja mam kilka pomysłów co do kolorów, tła i może też nagłówka, które to mogłyby zagościć u nas...
Jednak sama nie znam się aż tak dobrze na tworzeniu grafiki w programach typu Photoshop, czy też PFS, ale... Nas tutaj jest dużo, upodobaliśmy sobie to forum, które wspólnie tworzymy, na którym się udzielamy i pomyślałam sobie, że może jest ktoś, kto chciałby podzielić się swoimi pomysłami dotyczącymi powiewu odświeżenia graficznego. A może i znalazłby się ktoś, kto chciałby sam coś stworzyć dla naszego forum, kto ma czas i chęci do tego?
Co o tym sądzicie? Macie jakieś pomysły? Chcielibyście może wspomóc naszych kochanych opiekunów tego forum? Myślę, że każdy pomysł, sugestia są mile widziane.

Offline

 

#2 2011-12-30 15:31:31

 Oranjezicht

Bywalec

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 138
Punktów :   16 

Re: Powiew świeżości.

Zmiany jak najbardziej popieram - jak wpadnie mi do glowy jakis pomysl warty wspomnienia to sie nim tutaj podziele...niestety nie mam wystarczajacych miejetnosci technicznych aby wspomoc zmiany


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5260gseXh1rxrzgqo4_250.gif

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5260gseXh1rxrzgqo5_250.gif

Offline

 
  • Index
  •  » FAQ
  •  » Powiew świeżości.
Pogadam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-armagedon.pun.pl www.motoexstreme.pun.pl www.gildiazlo.pun.pl www.harem-rom.pun.pl www.wrestlinggame.pun.pl