El Barco (Statek) - Forum miłośników Hiszpańskiego serialu EL BARCO i Hiszpańskiej TV

Witamy na forum ;) Forum dostępne po zarejestrowaniu się. Serdecznie zapraszamy!


#1 2011-06-16 19:57:03

 Vampi

Bywalec

Zarejestrowany: 2011-03-22
Posty: 131
Punktów :   

Bardzo mało znane kawały

jeśli ktoś zna mało znany kawał to pisać się pośmiać można bo te znane napotyka się co 2 min

Przychodzi góral do lekarza i mówi:
-Panie bimbołki mnie bolą
-Co Pana boli
-Ady mówie że bimbołki
-Ale co to jest?
-No tam na dole
-aaaa jądra Pana bolą
-no godom przecież
-A to ja nic Panu nie poradzę na to musi Pan iść do szpitala i zrobić badania a później wrócić z wynikami.
Więc góral poszedł,zrobił te badania i wraca do lekarza.Spotyka po drodze kolegę.
-Cześć Stasiek co u Ciebie?
-A bimbołki mnie bolą
-to chodz pogadamy o tym przy piwie
Jedno piwo, drugie, trzecie....
-Te stasiek to pokaż te wyniki,ja kiedyś studiowałem medycyne co prawda nie skończyłem ale interesuje się tym ciągle,to Ci powiem co Ci jest.
Stasiek dał mu wyniki,kumpel się w nie wpatruje i mówi:
-No jest O.B.
-No a co to?
-Obciąc bimbołi
-Rany boskie!
-Ale to nic bo jest jeszcze Rh+
-A to co?
-Razem z h**em:)

Offline

 

#2 2011-06-17 14:50:50

 Shiift

Zabawny Cwaniaczek

13281205
Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 271
Punktów :   20 

Re: Bardzo mało znane kawały

2 koleżanki spotkały się po latach i postanowiły pójść razem się zabawić. Mężowie chcieli iść z nimi, ale po długim namawianiu poszły jednak same. Poszły do baru i się upiły. W drodze powrotnej zachciało im się do toalety, a że nigdzie nie było gdzie się załatwić postanowiły pójść na cmentarz. Pierwsza dziewczyna załatwiła się i nie miała się czym podetrzeć wiec postanowiła podetrzeć się majtkami. Druga załatwiła się, a że było jej żal nowych majtek od męża schowała je do kieszeni i podtarła się pierwszą lepszą wstążką. Na drugi dzień ich mężowie spotykają się na piwie i jeden mówi do drugiego:
- Słuchaj. Wczoraj moja żona przyszła do domu cała rozczochrana i bez majtek - wyrzuciłem ją z domu!
- To jeszcze nic! Jak moja żona wróciła wczoraj do domu to była cała rozczochrana, bez majtek, a w dupie miała wstążkę z napisem: "Marek, Dawid, Artur oraz inni koledzy z siłowni - zawsze będziemy cie pamiętać"

Offline

 

#3 2011-10-20 21:07:39

karna1989

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: Bardzo mało znane kawały

Student pyta kolegi:
- Co jesteś taki przygnębiony?
- Wywalili mnie z uczelni...
- A za co?!
- A skąd mam wiedzieć? Pół roku mnie tam nie było!

Offline

 

#4 2011-10-25 17:17:13

Ellora

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 23
Punktów :   

Re: Bardzo mało znane kawały

Milicjant do bibliotekarki:
No niech mi pani da parę książek, szef mi kazał poczytać.
Bibliotekarka: no to panu znajdę coś lżejszego...
Milicjant: Eee, może być ciężkie, samochodem jestem.

Offline

 

#5 2011-12-07 22:23:04

schlag

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-20
Posty: 11
Punktów :   

Re: Bardzo mało znane kawały

Wchodzi facet do windy a tam się z niego guziki śmieją:)

Offline

 

#6 2011-12-15 22:16:32

 Patsie19

Zasłużony dla Forum

3500886
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-11-04
Posty: 1650
Punktów :   10 

Re: Bardzo mało znane kawały

Małżeństwo pojechało do szpitala, gdyż zbliżał się termin porodu.
Kiedy dotarli na miejsce doktor powiedział im, że wynaleziona została nowa maszyna, która jest w trakcie testów i mogą spróbować ją wykorzystać. Maszyna ta przenosi część bólu kobiety na ojca dziecka.
Małżeństwo powiedziało ok, że chcą spróbować. Lekarz zasugerował, żeby spróbować z 10 % bólu, bo to i tak będzie za dużo dla ojca...
Zaczął się poród, facet, mówi, że jest ok i może wziąć na siebie więcej bólu. Lekarz ustawił na 20% i cały czas jest ok, więc zmienił na 50 % i w końcu na 100%.
Mężczyzna zniósł to bardzo dobrze, a kobieta urodziła bez bólu!
Wracają do domu, a na wycieraczce leży martwy listonosz...


http://3.bp.blogspot.com/-So_I-uESLnU/UMYWJRjbmkI/AAAAAAAABn0/x5XDxdV7Tqg/s1600/tumblr_m9b79im6UM1rwwl9lo1_250.gif

Offline

 
Pogadam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dsw.pun.pl www.kredorp.pun.pl www.recto.pun.pl www.eit.pun.pl www.motogp.pun.pl