El Barco (Statek) - Forum miłośników Hiszpańskiego serialu EL BARCO i Hiszpańskiej TV

Witamy na forum ;) Forum dostępne po zarejestrowaniu się. Serdecznie zapraszamy!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-04-04 17:06:08

 Pysia141192

Moderator

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 990
Punktów :   25 

Co sądzisz o telenowelach?

Co sądzicie o telenowelach (nie typu Moda na Sukces oczywiście)?
Oglądacie lub oglądaliście jakieś?
Które wam się podobały, a które nie?
Dlaczego?
Jaki kraj według was robi najlepsze telcie?
Jaką telenowelę chcielibyście zobaczyć w  Polskiej tv?



Obejrzane:
* Zbuntowani, Cena marzeń (Rubi), Zorro, Gorzka zemsta, Grzesznica, Idiotki nie idą do nieba, Kobieta w lustrze, Nie igraj z aniołem, Prawo pożądania, Wdowa w bieli, Zdradzona miłość, Barwy grzechu, Hacjenda La Tormenta, Biały Welon, Mała Księżniczka, Posłaniec Szczęścia, Serce Klarity,     Jesteś moim życiem, Marina, Miłość na sprzedaż, Miłość i Przemoc, Moja piękna grubaska,     Przyjaciółki i rywalki, Po prostu miłość (Amarte Asi), Żona dla taty, Ścieżki Miłości, zaklęte Serce, Serce z Kamienia, Klon, Wdowa w bieli, Wieczny płomień miłości, Zemsta moja miłość, Miłość jak tequila, Osaczona, Morze Miłości, Antonella, Stellina, Namiętności, Maria Do diabła z przystojniakami, Zbuntowany Anioł...
                                                                       to chyba wszystkie Jak mi się coś przypomni to dopiszę...


Ja osobiście lubię oglądać telenowele (byle nie polskie), niby każda kończy się happy endem, ale dzięki nim można się odprężyć po dniu ciężkiej pracy, szkoły itp.   
wszystkie te które oglądałam mi się podobały, pierwszą była telenowela Serce Klarity, oglądałam ją chodząc do zerówki...
Moja ulubioną telcią jest Gorzka Zemsta
Według mnie najlepsze telenowele robią Meksyk i Kolumbia, a ponieważ oglądałam najwięcej produkcji z tych krajów to nie pogardzę także Wenezuelskimi produkcjami.

Co do telenowel w Polsce... najbardziej chciałam emisji serialu Camaleones, w którym gra Alfonso Herrera, który grał Miguela w Rebelde, a także śpiewał w zespole RBD.


http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png



"Kochać to niszczyć, a być kochanym to znaczy być zniszczonym"
The Mortal Instruments



"Jeśli spłoniemy, ty spalisz się razem z nami"
The Hunger Games


http://img843.imageshack.us/img843/5353/11040098.jpg

Offline

 

#2 2011-04-04 17:12:54

 analuz

Zasłużony dla Forum

Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 2546
Punktów :   

Re: Co sądzisz o telenowelach?

Ja oglądam lubię meksykańskie , argentyńskie  i kolumbijskie. Moje ulubione to:Gorzka zemsta, Paulina , Zbuntowany anioł , jesteś moim życiem , ojciec coraje , Rosalinda, Prawo pożądania ,Rubi , Zbuntowani.Jeszcze kilka tylko nie pamiętam teraz .


http://i45.tinypic.com/2u7t34i.jpg

Offline

 

#3 2011-04-04 17:51:21

 sisek1980

Stały bywalec

Skąd: Radzionków
Zarejestrowany: 2011-04-04
Posty: 156
Punktów :   

Re: Co sądzisz o telenowelach?

Ja najbardziej lubie telenowele meksykańskie z USA i kolumbijskie.
Obecnie oglądam Osaczoną i Duch Eleny. Duch Eleny to super telka, gra tam moja ulubiona aktorka Elizabeth Gutierez.
Telki obejrzane to min. Gdzie jest Elisa, Twarz Analiji, Gorzka zemsta, Nie igraj z aniołem, Mój grzech, Brzydula, Prawo pożądania, Marina, Meandry miłości, Przyjaciółki i rywalki, Biały welon, Cena marzeń ,Idiotki nie idą do nieba, Zaklęta miłość. Napewno jest ich więcej ale w tej chwili nie pamietam. Moimi pierwszymi telenowelami była Maria i Manuela z Grecia Colmenares.

Offline

 

#4 2011-04-06 16:31:02

El Matador

Świeżak

Zarejestrowany: 2011-04-06
Posty: 61
Punktów :   

Re: Co sądzisz o telenowelach?

Dla mnie nudne chociasz kiedyś oglądałem M jak Miłóść o ile to telenowela

Offline

 

#5 2011-04-15 20:38:23

 Ainhoa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 125
Punktów :   

Re: Co sądzisz o telenowelach?

Ooo, temat na temat telenowel

Ja oglądałam.

Paloma, Luz Maria, Fiorella, Miłość i Nienawiść, Nigdy Cię nie zapomnę, Angela, W Niewoli uczuć, Ścieżki miłości, Biały Welon, Wdowa w Bieli , Amarte Asi, Zbuntowani, Cena marzeń (Rubi), Zorro,  Mała Księżniczka, Posłaniec Szczęścia, Serce Klarity,     Jesteś moim życiem, Marina, Miłość na sprzedaż, Miłość i Przemoc, Przyjaciółki i rywalki, Alvaro, Zbuntowany Anioł, Porywy Serca, Potęga Miłości, Labirynt namiętności, Prawo pożadania, Kobieta z Lustra, Esmeralda, Mój Grzech, Kobieta ze stali.

Obecnie oglądam: Osaczona, Duch Eleny, Paulina, Dzikie Serce.


http://img64.imageshack.us/img64/2255/syg2l.jpg

Offline

 

#6 2011-04-30 18:55:13

 chimerra

Użytkownik

Skąd: Ustroń
Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: Co sądzisz o telenowelach?

Kiedyś oglądałam telenowelę pt Zbuntowany Anioł. Podobała mi się.
Modę na sukces też miałam okazję oglądnąć, bo Babcia lubiła. Ale nie specjalnie mi się podobała

Offline

 

#7 2011-09-22 18:27:44

mala1x9

Świeżak

Zarejestrowany: 2011-09-22
Posty: 81
Punktów :   

Re: Co sądzisz o telenowelach?

jak bylam mlodsza ogladalam czesciej telenowele i zdecydowanie moja ulubioną była "gorzka zemsta" nawet ostatnio sciaglam sobie i obejrzalam ja jeszcze raz ;p

Offline

 

#8 2011-10-14 22:52:51

magdzior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co sądzisz o telenowelach?

Telenowele są nudne, mają za dużo odcinków

Offline

 

#9 2011-10-27 00:57:12

 sodr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 21
Punktów :   

Re: Co sądzisz o telenowelach?

jak bylem maly to namietnie Klan

Offline

 

#10 2011-10-27 16:34:02

back2themoon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-27
Posty: 13
Punktów :   

Re: Co sądzisz o telenowelach?

z tych polskich to teraz tylko Pierwsza Miłość jest fajna, dużo humoru, a dla mnie to najważniejsze

Ostatnio edytowany przez back2themoon (2011-10-27 16:34:15)

Offline

 
Pogadam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eit.pun.pl www.grabakugan-pbf.pun.pl www.recto.pun.pl www.motogp.pun.pl www.kredorp.pun.pl